Wilki w stadzie owiec, czyli bojownicy ISIS w tłumie uchodźców

Wszystkie media w około karmią nas informacjami o fali uchodźców. Są to ludzie uciekający przed wojną, w każdym razie tak o sobie mówią. Jednak gdy przyjrzymy się bliżej całej tej masie ludzi, możemy dojść do wniosku, że nie do końca są to w stu procentach biedni uchodźcy.

Uchodźcy czy ISIS?

Niestety przez takie podejście społeczeństwa postępuje Islamofobia w Polsce.  Co gorsza przemawia za tym kilka faktów i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić. Większość uchodźców to młodzi i silni mężczyźni, w wieku poborowym. Dlaczego więc nie pozostali w kraju ogarniętym wojną i nie bronią swoich domostw, swoich rodzin? Ci młodzi i silni ludzie są ubrani w markową odzież, a każdy z nich trzyma w dłoni najnowszy model smartfona. Czy tak wygląda biedny uchodźca uciekający przed pożogą wojny? Zdecydowana większość ludzi z tego tłumu pozbyła się swoich dokumentów, dzięki temu stali się całkiem anonimowi. Teraz bez trudu w całym tym tłumie bardzo łatwo ukryć swoją prawdziwą tożsamość.

Służby specjalne, a sytuacja uchodźców

Służby specjalne państw zachodnich, oraz cała Unia Europejska przestały już dawno panować nad całym tym chaosem. Wszystkie podjęte procedury są wdrażane za późno. Unia Europejska została uśpiona, niczym pacjent przed bardzo inwazyjną operacją.

Teraz należy sobie zadać pytanie czy operacja będzie miała zbawczy skutek, czy pacjent nie przeżyje. Czy operator ma wystarczające kwalifikacje? Jeśli operator sam zaplanował ten zabieg, sam uśpił pacjenta, sam monitoruje dawkę narkozy to można spodziewać się tylko jednego. Całkowitej destrukcji Europy, od wewnątrz. A operator, poprawi turban i za kilka lat nie będzie już Europy jaką znamy.

Pośród tłumu tych uciekających przed wojną owiec, grasują żądne krwi i bezlitosne wilki. ISIS nie cofa się przed niczym. Oby te wilki zostały stratowane zanim dotrą do naszych granic. Chyba, że już tutaj są.